Yavuztürk Arçelik Servisi Kaliteli ve Sorunsuz Mutfaklar İçin Çalışıyor…

Beyaz eşya teknolojilerinde dünya devi konumunda yer alan Arçelik markasının beyaz eşya ürünlerinde kullanılmakta olan ileri teknoloji sayesinde çok daha kapsamlı olarak ve çok daha yüksek performans düzeyinde verim alınabilmesine yardımcı oluyor.

Bu noktada da özellikle Arçelik markasının ileri teknolojisine sahip olan Arçelik markalı kombi cihazlarında yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji nedeni ile oluşan her tür arızada kesinlikle güvendiğiniz ve bildiğini servis hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Yavuztürk Arçelik Servisi bu konuda sizlere geniş ve modern hizmetler sunuyor.

Çekmeköy Bosch Servisi personellerinin ileri teknolojiye sahip olan Bosch kombi cihazlarını yakından tanıması ve arızaları ile ilgili deneyim sahibi olması sayesinde kısa süreler içerisinde kombi arızaları çözüme kavuşturulmaktadır.

Bosch markalı kombi cihazlarınızda çalışma sırasında çok fazla ses çıkması arızası hakkında da bilgi sahibi olan personellerimiz, kombinizde bu soruna yol açacak arıza kaynaklarını tek tek kontrol etmektedir. Bu kontrol sırasında cihazınızın fan motoru, devir daim motoru, cihazınızın haznesindeki suda hava olup olmadığı ve üç yollu vana kontrol edilmektedir.

 

Bu parçaların herhangi birinde arızanın tespit edilmesi durumunda Bosch orijinal yedek parçalar ile değişimi yapılmaktadır. Gerekli durumlarda yapılan bu parça değişiminin dışında da personellerimiz yerinde onarım ve gerekli ayarların yapılması gibi işlemleri de kısa süreler içerisinde yaparak, kombinizin gerçek kapasitesi ve verimliliğinde yeniden çalışması sağlanmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.