Hakkımızda

En ilginç ve farklı yemek tariflerini sitemizde yayınlamak için büyük gayret gösterdiğimiz yeni sitemiz ziyafetvar.com’da sizler için en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaya gayret ediyoruz.

Özel editörlerimiz tarafından hazırlanan yemek tarifleri sitemize düzenli olarak eklenerek sürekli güncel bir şekilde aktif olmaya devam etmektedir. Ayrıca yeni getireceğimiz modüller ile birlikte sizlerinde gönderdikleri tarifleri sitemizde paylaşarak sitemizin aktifliğini daha da arttırmayı planlıyoruz. Sitemiz ile ilgili gelecekteki planlarımızı kısaca sıralarsak ;

Tarif Yarışmaları ve Hediyeler

Sitemizde belirli aralıklarla düzenleyeceğimiz tarif yarışmaları jüriler tarafından oylanarak en iyi tarifler seçilerek hediyeler verilecektir. Şuan aklımızda ki hediyeler bizim sitemize ait logoların bulunduğu tşört ve kupa bardaklarıdır. Ama sizin isteklerinize göre de farklı hediyeler eklenebilir.

Android ve İos Uygulamaları ile Mobil Dünyada da Aktif Olacağız

Şuan yapım aşamasında olan android ve ios uygulamalarımız ile birlikte artık mobil dünyasında da aktif olarak tüm güncel yemek tariflerine buralardan ulaşabileceksiniz.

Genel olarak yapmayı planladığımız çalışmalarımız bunlardır. Yine gelişmeler olursa bu sayfadan duyurulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.